• Šk.rok 2016/2017

• Banská Štiavnica, Štiavnické Bane

• 09.06.2017 17:51
        • Exkurzia žiakov 5. ročníka
        • Terra Permonia v Banskej Štiavnici sa pre našich žiakov stala ideálnym miestom, kde sa spájala zábava, učenie a poznávanie. Žiaci sa učili hravou formou pracovať s rôznymi technickými zariadeniami a používali rôzne materiály. Pod ich rukami sa zrodili originálne darčeky pre blízkych.

Navštívili sme ZŠ s MŠ Maximiliána Hella v Štiavnických Baniach, ktorá leží v srdci štiavnických vrchov. Na tejto škole sa vyučuje predmet sokoliarstvo, poľovníctvo a lesníctvo. Pripravili si pre nás sokoliarske vystúpenie a ukážky práce s dravcami. Na chvíľu sme sa stali obyvateľmi pralesa a obdivovali krásu tropickej vegetácie. Na záver boli žiaci pri kŕmení súčasťou kŕdľa exotického vtáctva.