• Spravodaj 2011/12

• Karaoke 22.3.2012

• 23.10.2012 10:07
        • Superstar, Česko-Slovensko hľadá talent, Hlas Česko-Slovenska ... zabudli sme ešte na niečo? Jasné, že áno! Na 1. ročník karaoke show na ZŠ J.G.Tajovského v B.Bystrici organizovaný žiackym parlamentom. Naši žiaci sa premenili na Paľa Haberu, Kristínu, ale aj na zahraničných HIP-HOP-erov či DANCE FLOOR spevákov a vystúpili pred početným a vďačným publikom "STAGE", ktorý znamená slávu. Interpret striedal interpretku či hudobnú skupinu a pódium opúšťali za "STANDING OVATION". Nestíhali rozdávať podpisy nechýbali plagáty fanúšikov - podporujúcich svojho favorita.

Víťazstvo určil POTLESKOMETER - uhádli ste - vyhrali všetci. Predsa len treba vyzdvihnúť "DUO NIKI" - spievali naživo a mali najpočetnejší FAN KLUB (7.B).

Dovidenia na 2. ročníku Karaoke show. Aj Vy ste vítaní.

Mirka Pitschmannová (Martina Škrváňová, Lucia Šimová VIII.A)