• Spravodaj 2012/13

• 5. ročník žiackeho školského plesu

• 04.02.2013 16:24
        • 25. január 2013  16:30 ....začiatok už jubilejného 5. ročníka žiackeho plesu organizovaného Žiackym parlamentom.

Rozdelili sme si úlohy: deviataci sa postarali o prípravu sály a hudobnú produkciu,ôsmačky pripravili občerstvenie,ktoré nakúpili siedmaci,piataci zhotovili plagát,ôsmačky pozvali všetky existujúce médiá...predsa len sme jedna z mála  základných škôl na Slovensku,ktorá takúto parádu organizuje a výťažok z tomboly venuje detskému domovu Svetluška. Ako špeciálni hostia vystúpili naše spolužiačky s kamarátmi z tanečnej školy J.Fáberovej.

Dievčatá opäť predviedli krásne róby a účesy,chlapci boli elegantní a galantní smiley ,súťaž o najlepšieho tanečníka bola úžasná a keď Filip pustil „Gangmanstyle“ škola sa otriasala v základoch smiley.  Nechýbala ani vtipná tombola. Najviac sa asi zabávali štvrtáci,ktorí boli na plese prvýkrát. Len času sa nám zdalo akosi málo cheeky.

Tak opäť o rok wink                                                             Mirka