• Spravodaj 2013/14

• Balónbal

• 05.01.2014 14:03
        • Správa z najnovšieho ročníka Balónbalu.
        • Netradičné športy si na našej škole našli svoje miesto. Skúšali sme hrať Frisbie,hokejbal,prehadzovanú,ale najpopulárnejším a už tradičným je  Balónbal. Inak tomu nebolo ani 27.11. keď škola ožila vďaka ďalšiemu ročníku  turnaja v Balónbale,organizovaným Žiackym parlamentom. Siedmaci sa postarali o rozpis turnaja a prípravu družstiev,ôsmaci o hudbu, deviataci o tabuľku skóre a občerstvenie,pani učiteľka Antalecová o kvalifikované a spravodlivé rozhodovanie,ale najveselšie to bolo na ihrisku.Privítali sme našich milých priateľov z Detského domova Svetluška. Ich družstvo hralo s nadšením a zažili spolu s nami plno zábavy a napätia.Každý držal palce svojej triede. Bolo aj sklamanie ,ale hlavne výskanie od radosti z výhry! Už tradičným víťazom sú deviataci,ale vôbec to nemali ľahké. Prekvalila 5.B, ktorá sa prebojovala do finále a deviatakov poriadne potrápila.  Víťazi boli ocenení diplomami a energiu im dobil“hroznový cukor“.Takže celkové poradie v duchu nášho motta“Nech vyhrá najlepší“ je:

1. miesto  9.A

2. miesto  5.B

3. miesto  7.A

Držíme palce všetkým v novom ročníku „Balónbal 2014“

Miška Mešťanová 5.B  a Mirka