• Spravodaj 2013/14

• Prvý ročník vianočných trhov na ZŠ Jozefa Gregora Tajovského v Banskej Bystrici

• 04.02.2014 20:59
        • Ako prebiehali prvé vianočné trhy na našej škole
        • Odhodlanie, skvelé nápady, usilovnosť, šikovné ruky… Toto všetko zdobilo našich žiakov pri výrobe nádherných vianočných ozdôb, dekoračných doplnkov, pri pečení chutných medovníkov a iných cukroviniek  na 1. ročníku vianočných trhov. Fantastickú predvianočnú atmosféru bolo cítiť ďaleko – preďaleko. Svedčí o tom vysoká účasť kupujúcich návštevníkov (rodičov,starých rodičov i okoloidúcich Podlavičanov). Pri zvuku slovenských aj anglických kolied, ktoré nám zaspievali deti z 1. aj 2. stupňa   a príjemnej vravy, pri vôni ihličia a svetielkach stromčeka sa konala jedna z najkrajších akcií našej školy v tomto roku . Všetkým žiakom , ktorí sa do akcie zapojili, ich rodičom, príbuzným i priateľom, ktorí im pomáhali, všetkým pedagógom, ale aj všetkým ľuďom dobrej vôle, ktorí prišli  kúpou podporiť dobrú vec(výťažok zo zisku poputuje našim milým kamarátom do DeD SVETLUŠKA) patrí obrovské ĎAKUJEME!

Mirka