• Spravodaj 2014/15

• 06.01.2015 20:24
        • Turnaj v balónbale
        • Balónbal so Svetluškou

Tretí ročník turnaja v balónbale sa uskutočnil 25.11.2014 v našej vynovenej telocvični.Siedmaci sa prejavili ako výborní organizátori a zabezpečili rozpis turnaja,časomieru i plynulý chod zápasov.Šiestaci sa postarali o našich milých kamarátov z DeD Svetluška,ktorí tentokrát prišli s 2 družstvami. Náš DJ-Jakub Kula z 9.A hral súťažiacim i divákom rezké rytmy,že body pribúdali jedna radosť. Prekvapením bola 4.B,ktorá sa dostala do semifinále a napokon skončili na výbornom 4. mieste. Najnapínavejší bol zápas medzi 5.A a 5.B,ktorí sa 2krát predlžoval! Úžasní boli šiestaci a zaslúžene skončili na 3. mieste. Úplne najviac však zahviezdili deti z DeD Svetluška,ktorí sa dostali do finále s deviatakmi a prvý polčas s nimi držali krok.V druhej polovici finále sa však prajavila zohratosť a skúsenosti našich tradičných víťazov – deviatakov! Veľká vďaka patrí našej hlavnej rozhodkyni-p.uč. Evke Antalecovej,ktorá absolútne profesionálne a v duchu fair-play-ako je u olympionikov zvykom odpískala celý turnaj. Sladká odmena a diplom neboli až také dôležité,pretože najlepšie je to,že viac ako 100 žiakov našej školy a 12 detí z DeD si výborne zašportovalo a ďalšie desiatky fanúšikov úžasne povzbudzovalo a všetci spolu sme sa výborne zabavili a lepšie skamarátili.

Mirka a deti zo ŽP