• Spravodaj 2015/16

• 3. ročník vianočných trhov v podlavickej škole
        • Vianočné trhy v Podlaviciach

3.ročník

Vianoce sú láska, Vianoce sú darovanie, Vianoce sú šťastie, Vianoce sú vtedy, keď ste Ty a Tvoja rodina šťastnými......

...toto bolo motto tohtoročných Vianočných trhov...spomaliť čas, stretnúť sa s priateľmi, porozprávať sa, ale hlavne nakúpiť krásne výrobky ,ktoré zhotovili naši žiaci za pomoci pani učiteliek a rodičov. Krásne je to, že pri príprave sme spolu strávili veselé chvíle. Tento ročník bol rekordný! Zúčastnili sa všetky triedy. Stánky sa prehýbali pod všakovakými dobrotami a krásnymi dekoračnými výrobkami. Predávajúci ponúkali, kupujúci zjednávali, ponúkali zľavy..jednoducho finančná gramotnosť a rozvoj organizačných schopností a spolupráce v praxi. Zneli koledy, priania a potešil aj vianočný punčík. Všetci sme boli k sebe láskavý a mali sme na tvári úsmev. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli, nakúpili a tak odmenili naše snaženie.

Láska, mier a šťastie nech prídu k nám  medzi dobrých ľudí, aby urobili náš vianočný čas príjemnejším a pokojnejším. Želáme vám, aby ste vaše sviatky strávili v pohode, a v radostnom kruhu blízkych a priateľov.

Mirka a deti zo ŽP