• Spravodaj 2015/16

• Žiacky ples

• 17.03.2016 13:22
        • 8. ročník žiackeho školského plesu.
        • Ako rýchlo ubehol 1. polrok šk. roka 2015-2016! Výpisy z vysvedčení vytlačené a na nich spečatené výsledky nášho polročného snaženia. Teraz je čas na zábavu! Fašiangové obdobie každoročne zavíta aj na našu školu a my sa chystáme na ples! Už 8.ročník sme zorganizovali 28.1.2016. Organizácia tento rok pripadla ôsmakom a deviatakom. Znova sme dosiahli rekord v predaji vstupeniek! Nechýbali ani deti z DED Svetluška. Každá trieda bola zodpovedná za prípravu slávnostného stola, občerstvenia, slušné správanie a šírenie dobrej nálady. Naši najmladší účastníci-štvrtáci sa „uviedli“ do spoločnosti slávnostnou polonézou. Rodičia nestačili fotiť ako krásne im to išlo! Náš ples bola prehliadka krásnych šiat, oblekov, účesov, tanečných kreácií. Najviac sme sa však tešili na tombolu, ktorá bola tiež vďaka vedeniu školy a vlastnej réžii bohatá, vtipná a užitočná zároveň. Napínavá bola aj tanečná súťaž medzi triedami a jednotlivcami. Naši naj. tanečníci sú: N. Gregorová 9.A a Miško Pavelka 5.B. Zábava bola skvelá ! Ďakujeme našim p.učiteľkám a rodičom.  Hurá na prázdniny!

Mirka a žiaci ŽP