• Pl1245

• Čo nás čaká?

Rozvoj komunikácie a počúvanie druhých

Pomocou rôznych obrázkov, príbehových kociek, spoločenských hier a rozprávaním zážitkov budeme rozvíjať svoje komunikačné zručnosti a spoločne si cibriť aj vnímanie a počúvanie rozprávania našich  kamarátov.

Rozvoj matematických predstáv

Prostredníctvom zábavných edukačných programov, spoločenských hier, praktických úloh z bežného života sa naučíme rôzne triky a spôsoby, ako si uľahčiť počítanie nielen na hodine matematiky a v škole...

Rozvoj zrakového a sluchového vnímania

Pri učení aj v živote potrebujeme využívať a vnímať informácie oboma týmito zmyslam. Preto si naše oči a uši budeme trénovať rôznymi hrami a zábavnými úlohami, ktoré nám pomôžu vycibriť naše vnímanie.

Návšteva zoo

Všetci naši vnímavý členovia majú radi zvieratká. Vnímanie života zvierat, stavby a pokrytia ich tela si budeme zdokonaľovať praktickou exkurziou v ZOO koncom školského roka, ktorá nám pomôže lepšie rozvíjať našu prírodovednú gramotnosť (podľa vývinu epidemiologickej situácie COVID-19).